تلگرام

اطلاعیه فروشگاه

بازدید کننده گرامی: در این فروشگاه کلیه اسناد علمی و پژوهشی از قبیل: مقاله، کتاب، تحقیق، و غیره با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. امیدواریم فایل هایی که در این فروشگاه عرضه می شود کمک شایانی به دانشجویان و بازدیدکنندگان در جهت به دست آوردن اطلاعات علمی صحیح و آسان در هر زمینه از مطالب مختلف کرده باشد. با عضویت در کانال تلگرام ما از زمان قرارگیری فایل های جدید در این فروشگاه به صورت 24 ساعته مطلع شوید

دانلود مقاله احتیاجات مهم در مصالح ساختمانی و استانداردهای رایج اروپائی به کار رفته در برای تست روشهای انتشار

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 15

 

احتیاجات مهم در مصالح ساختمانی و استانداردهای رایج اروپائی که برای تست روشهای انتشار به کار می رود :

Hans Gustafsson

موسسه تحقیقاتی و تکنیکی sp از سوئد P.Q. Box957 . SE .501 15Baras

مقدمه :

از زمانی که مصالح در ساختار ساختمان سازيها قرار گرفت و مخصوصا آنها که به صورت عملی در سطوح و در محیط های بزرگ به کار می رود. آنها مداوما در معرض هوای درونی هستند.

و این بسیار مهم است تا این فهم را توسعه داده و نگرش آلودگی هوای درونی را گسترش داده است . تعدادی از آزمایشگاهها بر روی این مسئله تحقیق می کنند و گزارش می دهند در باب رها كردن مواد شیمیایی که در مواد داخلی ساختمان به کار می رود. اگر چه که حقایق آنها به ندرت در ارتباط است با شکایات ساختمانی یا ساخت های ضعیفی که صورت گرفته است.

و بنابراین آنها می توانند زمانی بیشتری را بگذاریم تا یک دیدگاه کلی و تا اسناد خوبی درباره این بررسی ها شیمیایی مواد صورت گیرد. و این کار می تواند یک توصیف مثبتی از هوای داخلی باشد که در انواع مختلف ساختمانها به کار می رود.

این دیدگاه کلی از اطلاعات به سطوح مواد محدود شده است و این منابع که از آنها صادر می شود بر اساس یک دیدگاه بین المللی از موارد مطالعه می باشد (1) که بیشتر این مواد جدیدا منتشر نشده است.

این دیدگاه شامل مواد متنوعی یا مواد بیشتر شیمیایی قابل استفاده ای یا تولیدات یا محصولات تجزیه شده ای آنها است.

و این دیدگاه نمی تواند شامل مواد اتفاقی یا بی پایه باشد. منابع این مواد می تواند نشان دهنده مشهوریت آنها باشد. و از آنجائی که مواد ساختمانی می تواند به عنوان یک کلید از منابع خاص باشد. توسعه امروزی این استانداردها و امتحان آزمایش می تواند بر پایه تولیدات ساختمانی توصیف و شرح داده شود.

نمایش داخلی نسبت به آلودگی گرمای گازی و بخاری که از مصالح ساختمانی است :

بیشترین نمایش های داخلی به vocs اغلب مربوط به تمرکزات داخل منازل مسکونی مرتفع است. منابع داخلی برای vocs اغلب مربوط به منابع تخصیص یافته و تحلیل یافته در اطلاعات Expolise – Helsint است.

و بیشترین نفوذ پذیری در منابع داخلی این توصیفات مربوط به تولیدات نیز بودند و هوا محفوظ نشده بود. Acenton. Terpense. Aldehydes. 1.Butunol. Hexanal و همچنین نفتالین با مخلوط هیدروکربنی تولید شده از نفت در ارتباط است. که این کار در ساختمان برای درزگیری و جلوگیری از رطوبت به کار می رود. در بررسی Expolis برای مثال. در زیر مجموعه نمایشات نفتالین در Athens به کار می رود. این کار مربوط به تمرکزات داخلی بیشتر خانه است.3 (100 -100Hg-m) و خانه اما نه در محل کار. نفتالین غلیظ شده همچنین برای تعیین فاکتورها در عوامل طبیعی نفتالین که از( 3-2 (این بررسی این بررسی صورت می گیرد.

در بیشتر این موارد. به هر حال. منابعی از نفتالین که به صورت منابعی دست نخورده بودند. اما جزء مواد ساختمانی نبودند.

ساده ترین روش برای این تحقیق ساختارهای نسبی از منابع داخلی بودند که در معرض عوامل طبیعی درونی بود. بهتر است که نسبت درونی/ خروجی را با نسبت(I/O) مشخص سازیم. که این یک گزارش وسیع که از اواخر دهه 70 صورت گرفته است. نسبت های که نزدیک به 100 است به عنوان هوای خارجی نشان داده شده است. که مهم ترین سهم در عوامل طبیعی خارجی دارد. و بیشتر سهم به 10 و بالای آن است که نشان داده نشده است به عنوان یک ترکیب قابل قبول که با بیشترین واکنش پذیری را به سطوح داخلی دارد در بررسی Expolise در Helsinik . مهمترین نسبت I/O بیشتر برای آستون (145) که بیشتر برای متابولیسم انسان دنبال می شد.

نگرش منابع داخلی مربوط به bioaerosols است که این تولیدات به صورت نسوز است. (jantunen2007) و این وتولیدات در 3 جلد (صفحه 90 ببینید) و همچنین 5 جلد(در صفحه 166 ببینید) پوشانده شده است.

(انتشارات شیمیایی که از سطوح ماده است که مورد بررسی است)

انواع تولیدات متنوع از منابع اولیه گزارش شده است. که این محل در ساختمان ما است. برای مثال در سقف های کف پومن(1) یا پولی سولفید(8). یا سطوح که برای رادیاتورهای (10و9) به کار می رود. آب که باعث نفوت می شود (11) و یا ترکیبات شیمیایی که بر اساس شیر زغال سنگی که از قبل . اعضای پوشش نم دار هستند.(12) و یا محافظت کننده های چوبی (1) که یک مثال در این باره آلودگی منابع خارجی xylmaite است که به وسیلهprejzner در سال 2007 در صفحه 299 بیان شده است که این ها منابع را بیان می کند. دیدگاه کلی از این تکنیک در مورد این مطالعات محدود به سطح پلیمر ي مواد است. که در یک تماس مستقیم با هوای خارجی است که از این قبیل موارد شامل بافتنی و پوشش فلزی و رنگ لاتکس است. که مواد پلیمر ی ممکن است که باقیمانده ها را پس بفرستد. و فرایند محلول ها و دیگر عملکردهای شیمیایی در طول این مرحله مورد استفاده قرار گیرد. در بیشتر موارد نظرات که مورد بررسی قرار گرفته بر پایه ادعاهای داخلی و سطوح متمرکز شده است که در چندین دوره و چندین سال صورت گرفته است.

این رفتار در فکر ما را به این حقیقت می برد که سطوح شیمیایی باعث ایجاد سطحی در هوای داخلی می شود که ممکن است از چندین منبع باشد. و این منابع بیانگر این نگرش است که این شهرت غیر قابل تردید است و یا این کار به وسیله تحقیقات خاص برای مثال در بیشتر در شرایط خاص اقلیمی خاص به کار می رود. و اگر آن بیان نشود و موارد این بررسی از کشورهای اروپائی انتخاب می شود.پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_1641372_8999.zip19k