تلگرام

اطلاعیه فروشگاه

بازدید کننده گرامی: در این فروشگاه کلیه اسناد علمی و پژوهشی از قبیل: مقاله، کتاب، تحقیق، و غیره با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. امیدواریم فایل هایی که در این فروشگاه عرضه می شود کمک شایانی به دانشجویان و بازدیدکنندگان در جهت به دست آوردن اطلاعات علمی صحیح و آسان در هر زمینه از مطالب مختلف کرده باشد. با عضویت در کانال تلگرام ما از زمان قرارگیری فایل های جدید در این فروشگاه به صورت 24 ساعته مطلع شوید

دانلود فایل شبیه سازی و گزارشکار مقاله شبیه سازی داده های مربوط به سرعت باد برای ارزیابی بازده اقتصادی

دانلود فایل شبیه سازی و گزارشکار مقاله شبیه سازی داده های مربوط به سرعت باد برای ارزیابی بازده اقتصادی

عنوان لاتین مقاله:

Simulation of Correlated Wind Speed Data for Economic Dispatch Evaluation

عنوان فارسی مقاله:

شبیه سازی داده های مربوط به سرعت باد برای ارزیابی بازده اقتصادی

 

این بسته شامل فایل های شبیه سازی و گزارشکار کامل 9 صفحه ای در قالب word می باشد

 

در توضیحات پروژه خواسته شده که نقش اضافه شدن تولید بادی در محاسبه پخش بار اقتصادی بررسی شود. مقاله‌ای که برای شبیه‌سازی تحویل داده شده است، به تأثیر همبستگی داده‌های سرعت باد در محاسبه پخش بار اقتصادی پرداخته است. با توجه به توضیحات شما به نظر می‌رسد که هدف انجام پروژه تنها تأثیر تولید بادی در پخش بار اقتصادی است، نه مقایسه آن در دو حالت با در نظر گرفتن همبستگی و بدون در نظر گرفتن آن.

بنابراین مقاله دو دو مرحله شبیه سازی شده است. یک مرحله برای نشان دادن تأثیر اضافه شدن تولید بادی در محاسبه پخش بار اقتصادی (که همین مرحله برای پروژه شما کافی است) و مرحله بعدی مقایسه تأثیر تولید بادی در دو حالت با در نظر گرفتن همسبتگی داده‌های سرعت باد و بدون در نظر گرفتن همبستگی. فایل‌های مربوط به هر کدام از این مراحل در ادامه توضیح داده می‌شوند.

همچنین در مقاله داده شده بسیاری از اطلاعات مورد نیاز برای شبیه‌سازی آورده نشده است. به عنوان مثال در این مقاله از دو نوع توربین 2 و 3 مگاواتی استفاده شده است، ولی اطلاعات مربوط به مکان استفاده از آن‌ها با هم آورده شده است و معلوم نیست کدام اطلاعات برای توربین 2 مگاواتی است و کدام اطلاعات برای توربین 3 مگاواتی. همچنین مقاله به نقاطی که برای ایجاد تقریب مشخصه توان-سرعت توربین بادی به کار گرفته، اشاره‌ای نکرده است.

 

بازه‌های در نظر گرفته شده برای شبیه‌سازی سری توانی باد نیز بیان نشده‌اند و ... . برای به دست آوردن تقریبی برخی از این اطلاعات به منابع دیگری مراجعه شده است که ضمیمه شده‌اند.

(هر چند برای این که شبیه‌سازی کاملاً مشابه مقاله باشد، به اطلاعات ورودی خود مقاله نیاز خواهد بود که در این مقاله آورده نشده است.)

ضمناً برخی از داده‌های ورودی مقاله با نتایج آن تا حدی متناقض هستند که در قسمت نمایش نتایج به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

در زیر کاربرد هر کدام از m.file های نوشته شده بیان شده است:

cdfnandw: تبدیل مقادیر توزیع نرمال به توزیع وایبول

powercurve: تقریب منحنی توربین بادی

ED: فایل اصلی و اجرایی تأثیر اضافه شدن تولید بادی در محاسبه پخش بار اقتصادی

EDcorr: فایل اصلی و اجرایی مقایسه تأثیر تولید بادی در دو حالت با در نظر گرفتن همسبتگی داده‌های سرعت باد و بدون در نظر گرفتن همبستگی

objfun: تابع هدف استفاده شده در ED و EDcorr (رابطه 11)

objfuncorr: تابع هدف استفاده شده در EDcorr

constraintها: قیود مسئله برای بارهای مختلف (روابط 12 تا 14)

با اجرای فایل cdfnandw منحنی زیر در خروجی ظاهر می‌شود که همان شکل 1 است (در این جا نیز مقاله مقادیر ضرایب مربوط به توزیع وایبول را بیان نکرده است):پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 20,066 تومان
(شامل 30% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 28,665 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileaa_1675489_2956.zip973.1k