تلگرام

اطلاعیه فروشگاه

بازدید کننده گرامی: در این فروشگاه کلیه اسناد علمی و پژوهشی از قبیل: مقاله، کتاب، تحقیق، و غیره با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. امیدواریم فایل هایی که در این فروشگاه عرضه می شود کمک شایانی به دانشجویان و بازدیدکنندگان در جهت به دست آوردن اطلاعات علمی صحیح و آسان در هر زمینه از مطالب مختلف کرده باشد. با عضویت در کانال تلگرام ما از زمان قرارگیری فایل های جدید در این فروشگاه به صورت 24 ساعته مطلع شوید

دانلود پاورپوینت طراحي ايستگاه تقليل فشار

دانلود پاورپوینت طراحي ايستگاه تقليل فشار

جهت تطبیق شرایط فیزیکی گاز انتقال داده شده به مبادی مصرف با شرایط مطلوب مصرف کنندگان نیاز به تاسیساتی  است که به صورت اتوماتیک این شرایط را کنترل و اندازه گیری نماید .

ایستگاههای تقلیل فشار گاز

قبل از پرداختن به مباني و اصول طراحي ايستگاههاي گاز لازم است كه به پيش نياز هاي مهندسي در اين مقوله اشاره كوتاهي گردد :

انواع ایستگا ه های گاز

شرايط طراحي ايستگاه :

اجزاء  ایستگاه های گاز

 

اتصال عايقي :

برای صنعت  گاز طبیعی یکی از راه های رعایت ایمنی تشخیص سریع و مطمئن آن است که راحت ترین  راه آن بودار کردن  آن  (تشخیص توسط حس شامه ) می باشد .

بودار کننده گاز Gas Odorizer

 

اسکرابر به دلیل کوچکی سهولت در نصب راهبری و نیز به دلیل سرمایه گذاری اولیه کم از دستگاههای مهم و مطرح در پروسه جداسازی مایعات و ذرات جامد بویژه جامد درست از گاز طبیعی در مدخل ایستگاه ها میباشد.

اسکرابر SCRUBBER

سپراتور ها که امروزه تحت عنوان  فیلتر اسپراتور در واحد های مختلف ایستگاه  های ثقیل فشار به کار برده می شود یکی از واحد های تشکیل دهنده  بسیار مهم ایستگاه  های بزرگ می باشند . این فیلتر ها در صنعت در سه نوع :

فیلتر سپراتور (Filter Separator)

 

چنانچه دیدیم دستگاه های مذکور قار به حذف ذرات  کوچکتر از  نمی باشند .  از طرفی ذرات با قطر بزرگتر  از 5 میکرون موجب اختلال در کار دستگاه  های  اندازه گیری  و کنترل فشار می گردند .  لذا  از فیلتر های کارتریجی که معمولا  که دارای الیاف بافته شده متراکم  Comoact Diber می باشند  جهت حذف این  ذرات استفاده می گردد .

فیلتر  خشک DRY GAS FIL TER

 

 

 

فایل پاورپوینت 19 اسلایدپرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileaa_1995508_5634.zip4.9 MB