تلگرام

اطلاعیه فروشگاه

بازدید کننده گرامی: در این فروشگاه کلیه اسناد علمی و پژوهشی از قبیل: مقاله، کتاب، تحقیق، و غیره با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. امیدواریم فایل هایی که در این فروشگاه عرضه می شود کمک شایانی به دانشجویان و بازدیدکنندگان در جهت به دست آوردن اطلاعات علمی صحیح و آسان در هر زمینه از مطالب مختلف کرده باشد. با عضویت در کانال تلگرام ما از زمان قرارگیری فایل های جدید در این فروشگاه به صورت 24 ساعته مطلع شوید

دانلود پاورپوینت سیستم یکپارچه شهرسازی

دانلود پاورپوینت سیستم یکپارچه شهرسازی
معرفي سیستم تعیین تخلف ساختمانی

یکی از اقدامات و امور اجرایی شهرداری ها نظارت بر ساخت و ساز های ساختمانها و تعیین تخلف آنها در مراحل ساخت، و انطباق آنها با اصول و مقررات معماری و شهرسازی می باشد.

با توجه به این وظیفه شهرداری می بایست در مراحل مختلف ساخت و ساز بر آنها نظارت داشته باشد و در صورت تخلف آنها را به کمیسیون تخلف معرفی نماید.

روند اداری برخورد با خلافی ساختمان به طور سنتی و بدون سیستم یکپارچه شهرسازی
معرفي كميسيون ماده 100 شهرداري

 * ساختار اصلی کمیسیون

رسيدگي به پرونده‌هايي كه توسط شهرداري به آن ارجاع شده است. كميسيون ماده صد مركب است از نمايندگان شوراي اسلامي شهر ، وزارت كشور و وزارت دادگستري

 

 * نحوه عملکرد کمیسیون

كميسيون پس از وصول پرونده به ذينفع اعلام مي‌كند كه ظرف مدت ده روز توضيحات خود را كتبا ارسال دارد. پس از انقضاي مدت مزبور كميسيون موظف است موضوع را با نماينده شهرداري و عنداللزوم مالك (يا نماينده او ) كه براي اداي توضيحات دعوت مي‌شوند مطرح نمايد و حداكثر ظرف مدت يكماه از تاريخ جلسة مذكور باملاحظه و بررسي گزارش و دفاعيات مالك و انطباق مورد تخلف باتبصره‌هاي ماده صد قانون شهرداري تصميم مقتضي اتخاد شود.

 

* نحوه اخذ جریمه از متخلفین

هر گاه مالك در مهلت مقرر اقدام به تخريب بنا ننمايد، شهرداري راسما اقدام كرده و هزينه آن را از مالك دريافت خواهد نمود. شهرداري نيز مكلف است براساس آن، نسبت به وصول جريمه اقدام نمايد.

 در صورتي كه ذينفع از پرداخت جريمه خودداي نمايد. شهرداري مكلف است دوباره پرونده را به همان كميسيون ارجاع و تقاضاي صدور راي تخريب را بنمايد.

 

چنانچه ساختمان در مراحل مختلف بررسی  از لحاض اصول مهندسی و معماری و شهرسازی دارای مشکل نباشد می توان گواهی عدم خلافی و پایان کار کسب نمود.

فلوچارت روند اداری برخورد با خلافی ساختمان به طور سنتی و بدون سیستم یکپارچه شهرسازی
lمعرفي روند صدور گواهي عدم خلافي به طور سنتی و بدون سیستم یکپارچه شهرسازی
1- درخواست توسط كارفرما و امضا مسئول اداره وثبت در دبيرخانه شهرداري
2- ارائه فرم پيشرفت عمليات ساختماني از مهندس ناظر (تاييد فني )
3- ارائه پرونده از واحد نوسازي همانند مراحل پيش و تحويل به واحد ساختماني جهت بازديد درموعد مقرر
4- بازديد كارشناس ازمحل و گزارش بازديد توسط كارشناس مربوطه ( در صورت هرگونه تخلف پرونده جهت رسيدگي به واحد در آمد يا واحدهاي مرتبط با نوع تخلف ارسال مي گردد و اگر صلاحيت رسيدگي در شهرداري نداشته باشد به كميسيون ماده صد ارجاع ميگردد.)
 
5- دريافت حق كارشناسي وعوارض متعلقه در صورت شامل شدن به واحد درآمد ارجاع مي گردد پس از وصول و صدور قبض جهت تنظيم به متصدي صدور پروانه ساختماني ارجاع مي گردد.
6- امضا و كنترل توسط مسئول درآمد
7- كنترل و امضا توسط شهردار
8- ثبت در دبيرخانه شهرداري و تحويل اصل پروانه به كارفرما
 
معرفي روند صدور گواهي پايان كار به طور سنتی و بدون سیستم یکپارچه شهرسازی
دقيقا ً مانند مراحل صدور گواهي عدم خلاف صورت مي گيرد بااين تفاوت كه از نظرسدمعبر و نخاله ساختماني و ضوابط امور شهري نيز توسط واحد امور شهري كنترل و گزارش مي گردد.
 
 
فایل پاورپوینت 50 اسلاید

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileaa_2000202_6313.zip1.5 MB

دانلود مجموعه تحقیق های دانش آموزی و دانشجویی با حجم کم

دانلود مجموعه تحقیق های دانش آموزی و دانشجویی با حجم کم قابل توجه دانش آموزان و به ویژه کافی نت داران عزیز: این مجموعه شامل 800 فایل تحقیق با حجم 1 الی 10 صفحه و فرمت word می باشد. این فایل ها طی مدت طولانی توسط خود بنده درست شده و از هر لحاظ مورد اعتماد است. همه فایل ها مرتب و صفحه آرایی آماده چاپ هستند. اغلب فایل های این مجموعه 1 الی 4 صفحه ای هستند و به طور میانگین کل این مجموعه شامل  2000 صفحه خواهد بود. دانش آموزان عزیز در طی سال تحصیل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دسته بندی محصولات فروشگاه

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

filesell filesell