تلگرام

اطلاعیه فروشگاه

بازدید کننده گرامی: در این فروشگاه کلیه اسناد علمی و پژوهشی از قبیل: مقاله، کتاب، تحقیق، و غیره با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. امیدواریم فایل هایی که در این فروشگاه عرضه می شود کمک شایانی به دانشجویان و بازدیدکنندگان در جهت به دست آوردن اطلاعات علمی صحیح و آسان در هر زمینه از مطالب مختلف کرده باشد. با عضویت در کانال تلگرام ما از زمان قرارگیری فایل های جدید در این فروشگاه به صورت 24 ساعته مطلع شوید

دانلود تحقیق ظرفيت هاي زيست فناوري براي بهينه سازي الگوي مصرف

دانلود تحقیق ظرفيت هاي زيست فناوري براي بهينه سازي الگوي مصرف

اگر چه در نگاه اول رابطه بين زيست فناوري و رعايت الگوي مصرف دور از ذهن به نظر مي رسد، ولي با نگاهي موشكفانه مي توان ارتباط مستقيم كاربرد هاي اين فناوري را درك كرد. مواردي كه در ادامه به آنها اشاره شده است، تنها برخي از كاربردهاي زيست فناوري در رعايت الگوي مصرف در صنايع را نشان مي دهد و با هدف طرح ايده هاي كم و بيش اوليه در راستاي گشودن موضوع بيان شده است؛ كه با بررسي دقيق تر و همه جانبه در كاربردهاي مختلف زيست فناوري مي توان موارد بي شماري از اين مثال ها را بر شمرد.

ظرفيت هاي زيست فناوري براي بهينه سازي الگوي مصرف

مصرف گرايي و هدر روي منابع در ايران

دوران امروز به تعبيري، دوران تاخت و تاز صنايع نوين و محصولات و خدمات داراي كيفيت بيشتر است. امروزه ، ثروتمند ترين كشور ها را مي توان تنها در ميان پيشرفته ترين آنها از لحاظ صنعت و فناوري جستجو نمود. حجم بازار محصولات حاصل از فناوري هاي نوين بسيار بالاست؛ اين گونه محصولات نه تنها ارزش ريادي دارند كه ميزان تقاضا براي آن ها نيز بسيار زياد بوده و روز به روز نيز بيشتر مي شود. جمهوري اسلامي ايران ، امروز بيشتر از آنكه در توليدات جهاني نقش داشته باشد؛ به يك مصرف كننده تبديل شده است كه شايد بتوان دليل آن را عمدتا در عقب ماندگي صنعتي دانست.به عبارت ديگر ، صنعت امروز كشور، جوابگوي بسياري از نيازهاي جديد داخلي و خارجي نيست. تبديل شدن جامعه ايراني به جامعه اي كه نقش مصرف كنندگي آن بيشتر از نقش توليد كنندگي آن است؛ نه تنها باعث خروج بيش از حد ارز مي شود ، بلكه پيامد هاي ناگوار ديگري مانند كاهش روز افزون منابع داخلي كه سرمايه ملي به شمار مي روند را نيز در پي خواهد داشت.

سال 1388، سال اصلاح الگوي مصرف

 

 

فایل ورد 11 صپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileaa_2037969_1021.zip23.8k