تلگرام

اطلاعیه فروشگاه

بازدید کننده گرامی: در این فروشگاه کلیه اسناد علمی و پژوهشی از قبیل: مقاله، کتاب، تحقیق، و غیره با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. امیدواریم فایل هایی که در این فروشگاه عرضه می شود کمک شایانی به دانشجویان و بازدیدکنندگان در جهت به دست آوردن اطلاعات علمی صحیح و آسان در هر زمینه از مطالب مختلف کرده باشد. با عضویت در کانال تلگرام ما از زمان قرارگیری فایل های جدید در این فروشگاه به صورت 24 ساعته مطلع شوید

دانلود تحقیق الگوی فرماندهی کامل از دیدگاه مقام معظم رهبری

دانلود تحقیق الگوی فرماندهی کامل از دیدگاه مقام معظم رهبری

مقام معظم رهبری و فرماندهان

 بخش عمده‌ای از افکار عمومی را نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده‌های آنها تشکیل می‌دهند، اینها علاوه بر کارکنان و عمق سازمانی خود بر افکار و رفتار سایر مردم نیز تأثیر زیادی دارند. مقام معظم رهبری ضرورت معنویت و بصیرت فرماندهان و مسئولان را مورد تأکید قرار دادند به‌گونه‌ای که معنویت و بصیرت از آنان سرریز و به بدنه سرایت کند.

رهبر انقلاب تصریح کردند که جوهر اصلی فرماندهی همان رهبری است و فرماندهی نظامی مثل مدیریت‌های غیر نظامی نيست، در فرماندهی رهبری وجود دارد.(7/8/87)

فرماندهي بايد برقلبها وجسم‌ها توامان صورت پذيردوهمراه بارهبري معنوي باشد.

مقام معظم رهبری ویژگی‌ها و الزامات فرماندهی همراه با رهبری معنوی را اینگونه برشمردند:

1- ایمان2- ارتباط وانس با خدا3- مراقبت از خود4- معرفت دینی 5- توجه و اهمیت دادن به نماز 6- اخلاص 7- دانش و تجربه نظامی و خصوصیات انسانی8- شهادت طلبی 9- ادای تکلیف و احساس انگیزه قوی نسبت به کار 10- مسئولیت پذیری و پشتکار 11- پرهیز از تجملات و رفاه‌زدگی و نفع طلبی شخصی و سازمانی 12- عامل به اخلاق اسلامی بودن.

ازسوي ديگر راه‌هاي در قله ماندن و جبران سايش معنوي را نيز درامور ذيل دانستند:

1- ياد خدا و شب زنده‌داري و مناجات و دعا و تضرع به درگاه احديت
2- تقوي پيشه كردن3- ارتباط با روحانيت متعهد 4- پرهيز از دنياطلبي و شهوات نفساني و جنسي 5- تهذيب و تذكيه 6- اخلاص در نيت و عمل
7- تقويت بنيه معنوي 8- تقويت روحيه انقلابي 9- پرهيز از دنياطلبي و تجمل‌گرايي و اشرافيگري 10- آشنايي با احكام و دستورات اسلامي و عمل به آنها 11- مقاومت در برابر هوس‌هاي مادي.

فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح و بسیج مستضعفان می‌توانند با این خصوصیات بر قلبها و فکرها و رفتارهای اطرافیان و مخاطبان و خانواده‌های خود حکومت کنند، آنها را هدایت و ارشاد نمایند و بر افکار و رفتارشان تأثیر مثبت بگذارند.

حساسیت های نظام فرماندهی در نیروهای مسلح (سخنان مقام معظم رهبری به هنگام ابلاغ آیین نامه انضباطی(

به برادران عزیز، مسئولین نیروهای مسلح که اینجا تشریف دارید، خوش آمد عرض می کنم و امیدوارم ان شاءاللّه امروز که آیین نامه انضباطی برای کلیه نیروهای مسلح ابلاغ می شود، رسماً یک مقطع نویی باشد برای جریان بهتر نیروهای مسلح در آینده ان شاءاللّه .

من چند جمله عرض می کنم ازحساسیتهای مربوط به نظام فرماندهی در نیروهای مسلح.

 

فایل ورد 10 ص


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
aa_556349_7829.zip82.2k

دسته بندی محصولات فروشگاه

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

filesell filesell