تلگرام

اطلاعیه فروشگاه

بازدید کننده گرامی: در این فروشگاه کلیه اسناد علمی و پژوهشی از قبیل: مقاله، کتاب، تحقیق، و غیره با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. امیدواریم فایل هایی که در این فروشگاه عرضه می شود کمک شایانی به دانشجویان و بازدیدکنندگان در جهت به دست آوردن اطلاعات علمی صحیح و آسان در هر زمینه از مطالب مختلف کرده باشد. با عضویت در کانال تلگرام ما از زمان قرارگیری فایل های جدید در این فروشگاه به صورت 24 ساعته مطلع شوید

دانلود تحقیق شکافت سه گانۀ اورانیوم 236 و 234

دانلود تحقیق شکافت سه گانۀ اورانیوم 236 و 234

مطالعه ی جزئیات شکافت سه گانه ی اورانیوم 236 و 234 با استفاده از روش انطباق سه گانه و اندازه گیری انرژی سه پارامتری به منظور ایجاد قطعه ها، تکمیل شده است. بحث ها و گفتگوها بر اساس انرژی آزمایشگاهی، زاویه دار، و وفور همبستگی به جز شکافت سه گانه که به عنوان توضیح اطلاعات مشاهده شده بود، به منظور حذف پدیده ارائه شده است. از جمله ی تأثیرات مداخله ی  آن ممکن 1. اتفاق های غیر منتظره 2. نقوص ابزاری 3. پدیده های چندتایی بود.

در ارتباط با عامل سوم، یک محاسبه ی آزمایشگاهی از خصوصیات مداخله ی قطعه های شکافته شده ی دوتایی، فقدانه همه ی موارد در این پدیده تثبیت شد، اما یکی از تمهیدات زاویه دار مورد بررسی قرار گرفت. نتیجه آن شد که بخش اصلی اتفاق های سه گانه ی مشاهده شده ناشی از فرآیند شکافت سه گانه می باشد.

یک تفاوت میان خواص شکافت سه گانه ی اورانیوم 236 و 234 به عنوان علت به وسیله ی اثر اصلی ساختاغر اساسی با شکل دهی قطعه ها تفسیر شده است،  اثری که احتمالاً ناشی از شکل گیری گروه های قطعه های منحصر به فرد می باشد.

توزیع گروهی نشان دهنده ی شکل گیری شکافت گروهی فرآورده های با حداکثر مرکزیت گروهی 30 و 50 می باشد. مکانیسم کیفی به وسیله ی فرآیند شکافت سه گانه که احتمالاً رخ می دهد ، ارائه شده است.

  1. I. مقدمه :

در سال های اخیر بررسی شکافت هسته ی مرکزی سنگین به سه قطعه ی بزرگ با اندازه ی قابل مقایسه ، توجهی بهبود یافته به نظر می رسد. هم روش های عصاره ی هسته ای و هم شیوه های ابزاری گواهی برای وجود این وضعیت نایاب تقسیم هسته ای می باشند.

تصفیه در روش های ابزاری بیشتر ناشی از اندازه گیری توزیع گروهی تقریبی از شکافت سه گانه می باشد. در تلاش برای کشف قطعه های گروهی روشن، روش های رادیوشیمیایی بالاتر از حدود زنجیره های گروهی بازده 28، 38، 39، 41، 42، 49، 56 و 59 که بسیار پایین هستند، قرار گرفته اند و وفور آن با روش های ابزاری نشان داده شد. هسته های مرکزی ضعیف نوترون یا محافظت کننده هم در گروه های 37 ، 48، 51، 54، 56، 57 و 58 آزمایش شدند.

این نتایج 8 تا از زنجیره های گروهی 40 تایی در مسئله را حذف می کند، اما مانع امکان شکل گیری گروهی متمایز در فرآیند شکافت سه گانه نمی شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

فایل ورد 42 صپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
aa_585070_6493.zip4.1 MB