گلد داک

گلد داک

به فروشگاه ما خوش آمدید.

مقاله در مورد جنبش شناسی و طراحی صنعتی

مقاله در مورد جنبش شناسی و طراحی صنعتی
جنبش شناسی در نقشه برداری و طراحی صنعتی
دسته: نقشه برداری
بازدید: 31 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 3296 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 23

قیمت فایل: 15,600 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

جنبش شناسی

یک سیستم که حاوی یک سطح آزاد و روان می اشد اگر پیکره آن بتواند به طور کامل به معنی یک متغییر تعیین شود و دو سطح روان و آزاد مستلزم وجود 2 متغییر می باشد و به همین ترتیب و محافظ کار اگر کار بر خلاف صورت انجام بگیرد به طور کامل بازیافتنی می باشد و  مستقل از روش اصلی کار است یک میدان نیروی محافظه کار می تواند به عنوان یک سطح شیبدار از تابع چتانسیل عمل کند یک جسم سخت و محک تنها چیزی است که در یک شرایط نسبی از ذره های سازنده در طول جنب و جوش های جسمی به طور کال چایدار باقی می ماند .

وقتی که دو جسم در تماس با یکدیگر در یک مسیر هستند گفته می شود که اگر سرعت ذره های دو ماده در تماس با یکدیگر متفاوت باشند و ذره ها در نار هم لغزش می کنند اگر سرعت برابر باشد در کنار هم لغزش می کنند .

اگر چرخش وابسته ای تقریبا" تناسب و عادی وجود داشته باشد . گفته می شود جسم ها در حال چرخش هستند . اصطحکاک یک مؤلفه مماسی نیرو در یک ناحیه تمای می باشد . اگر سطوح زیر باشند نیروسی تماس ممکن است شامل اصطکاک باشد در حالی که اگر سطوح صاف باشد نیروی تماس برای هر دو سطح به صورت عادی فرض ی شود وقتی که لغزش رخ می دهد نسبت نیری اصطکاک به عکس العمل عادی به صورت یک ضریب اصطکاک می باشد یک فرمول مرجع سیستم هم پایه می باشد به عنوان مثال : یک مجموعه ای از شیشه های دکارت در اطراف مبدأ . شیشه که ممکن است در جسم فیزیکی ثابت شود یا نشود یک فرمول مرجع مطابق با قانون حرت نیوتن ه شامل م شود که قوه جبری نامیده می شود هر دو فرمول جبری در ارتباط با یکدیگر با حرکت یکنواختی در ی خط مستقیم بدون شتاب یا سرعت زاویه های هستند .

جنبش شناسی

1-1 سرعت و شتاب در مختصات قطبی


                       شتاب                                 سرعت                                            جایگاه

2-1 سرعت و شتاب در مختصات اصلی

              شتاب                                     سرعت                                                   جایگاه

3-1 فرمول های چرخشی مرجع

1-3-1 رابطه سرعت و شتاب

جسم  حرکت می کند و باتوجه به فرمول اصلی می چرخد و به فرمول اصل     بر می گردد . یک جهت      ثابت بر روی جسم و جهت دیگر     وابسته به جسم حرکت می کند وضعیت جابجا شده به     به      به     نامیده میشود . شتاب      به     هست .

قیمت فایل: 15,600 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر