گلد داک

گلد داک

به فروشگاه ما خوش آمدید.

فلسفه؛ موافقین و مخالفین

فلسفه؛ موافقین و مخالفین
نگارنده این اثر، فارغ التحصیل دانشگاه رضوی در رشته فلسفه می باشد این نوشتار دربردارنده مفهوم حقیقی فلسفه است و بیانگر این حقیقت است که حتی امثال غزالی و فخر رازی که مشهور است از مخالفین فلسفه اند، در واقع چنین نبوده است این تحقیق، حاوی نکات مهمی از بزرگان فلسفه در دفاع از فلسفه است دانلود این فایل عالی را به شما سفارش می کنم
دسته: فلسفه و منطق
بازدید: 42 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 243 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 10

قیمت فایل: 39,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

نگارنده این تحقیق، محمد فغفوری،فارغ التحصیل دانشگاه رضوی در رشته فلسفه و کلام اسلامی می باشد. این نوشتار دربردارنده معنا و مفهوم حقیقی فلسفه واقعی است و بیانگر این حقیقت است که حتی امثال غزالی و فخر رازی که مشهور است از مخالفین فلسفه اند، در واقع چنین نبوده و پس از آشنایی با فلسفه، نظرشان تعدیل شده است.

اگر میان فلسفه و وحی، تعارض وجود دارد پس چرا امثال علامه طباطبایی در عین حال از دین و فلسفه دفاع می کنند. فلسفه، ارائه تفسیری عقلانی و فراگیر از جهان است و در عهدی که به نام فلسفه، فلسفه را نفی می کنند تا شأن تفکر و شریعت را به چیز دیگری که از سنخ تفکر و دیانت نیست، نسبت دهند باید از فلسفه دفاع کرد.

نگارنده در این نوشتار، تلاش کرده تا به عوامل مخالفتها با فلسفه اشاره کند و در پایان به پاسخگویی از منظر تاریخی و روایی بپردازد و در واقع اگر مخالفتی هم وجود داشته که بجا بوده، اشاره به نوع خاصی از فلسفه و شناخت بوده است. با این همه، کوشش نگارنده در نوشتار حاضر بر این است تا نظریات هر دو گروه موافقین و مخالفین فلسفه را بیان کند و قضاوت را به خواننده واگذار کند.

دانلود این اثر ارزشمند با قیمت عالی را به شما عزیزان توصیه می کنم.

قیمت فایل: 39,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر