گلد داک

گلد داک

به فروشگاه ما خوش آمدید.

تحقیق طراحی خطوط انتقال و ایستگاه های پمپاژ مربوط به پروژه آبرسانی به شهر گناباد

تحقیق طراحی خطوط انتقال و ایستگاه های پمپاژ مربوط به پروژه آبرسانی به شهر گناباد
طرح آبرسانی گناباد به هدف تامین آب شرب شهر گناباد وبرخی از روستاهای اطراف شهر ، صورت پذیرفته است به گونه ای كه آب به صورت مستمر و با كیفیت مطلوب و فشار مناسب در اختیار شهروندان قرار گرفته و توجیه اقتصادی داشته باشد
دسته: فنی و حرفه ای
بازدید: 29 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 108 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 62

قیمت فایل: 23,400 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

چكیده:

طرح آبرسانی گناباد به هدف تامین آب شرب شهر گناباد وبرخی از روستاهای اطراف شهر ، صورت پذیرفته است به گونه ای كه آب به صورت مستمر و با كیفیت مطلوب و فشار مناسب در اختیار شهروندان قرار گرفته و توجیه اقتصادی داشته باشد.

قسمتی از طرح كه به عنوان پروژه تخصصی اینجانب تعریف شده است ، طراحی خطوط انتقال و ایستگاههای پمپاژ به منظور انتقال آب از منطقه چاه گچی ( چهار حلقه چاه اكتشافی ) به ایستگاه پمپاژ موجود در سیدآباد می‌باشد.


مقدمه:

به طور كلی برای تامین آب مصرفی هر منطقه ، به انتقال آب از نزدیكی منبع آب تا نزدیكی آن منطقه احتیاج است. در طرح آبرسانی به شهر گناباد نیز همانند بسیاری از پروژه های انجام شده دیگر ، آب باید از منطقه چاه گچی ( كه شامل چهار حلقه چاه اكتشافی است) به نزدیكی شهر گناباد منتقل شود.

برای انجام این كار احتیاج به اطلاعاتی در مورد كلیات طرح از جمله طول دوره طرح ، جمعیت و نیاز آبی تا پایان دوره طرح و بررسی منابع آب و امكانات آبرسانی موجود داریم كه در فصل اول گنجانده شده اند.

اطلاعات موجود راجع به مسیر خط انتقال و توپوگرافی منطقه در فصل دوم آورده شده است.

 برای انجام پروژه لازم است شناختی كلی راجع به جنس لوله ها و فاكتور های مهم در انتخاب آنها داشته باشیم. به همین دلیل فصل سوم را ، به شرح كلیاتی راجع به انواع لوله و مسائل مربوط به آنها اختصاص داده ایم. در ادامه در فصل چهارم به انجام محاسبات و طراحی خطوط انتقال و ایستگاههای پمپاژ پرداخته ایم.

بحث و نتیجه گیری نهائی در فصل پنجم به بررسی مقادیر فشار در حالت دائمی‌كار و فشارهای اضافی ناشی از ضربه قوچ می‌پردازد.


فصل اول: كلیات

1-1كلیات طرح:

تاسیسات آبرسانی شهری معمولا برای سالهای آینده طراحی میگردند. به طور كلی مقدار آب مورد نیاز در آینده نسبت به زمان تهیه طرح افزایش می‌یابد. این افزایش ناشی از افزایش سطح بهداشت عمومی‌می‌باشد. لذا برای اینكه شبكه های توزیع بتوانند مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند، ضرورت دارد كه در ابتدا پیش بینی های لازم برای توسعه آینده به عمل آید.

تعیین سال مقصد طراحی به نوعی كه جوابگوی نیاز آینده بوده و از طرفی هزینه زیادی را تحمل ننموده و توجیه اقتصادی داشته باشد، مسئله ای است كه در انتخاب سال مقصد موثر است.

با توجه به عمر تجهیزات سال مناسب برای طرح شبكه توزیع را 30 سال در نظر می‌گیریم. از طرفی با توجه به هزینه های زیاد تا سال مذكور و همچنین به منظور استفاده بیشتر از تاسیسات موجود آبرسانی در شهر گناباد، امكان تلفیق این تاسیسات به طرح نیز در نظر گرفته شده است.

شبكه توزیع بر اساس نیاز حداكثر ساعتی در روزهای گرم سال ، برای جمعیت تحت پوشش در سال مورد نظر ، محاسبه خواهد شد.

فایل ورد 62 ص

قیمت فایل: 23,400 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر