گلد داک

گلد داک

به فروشگاه ما خوش آمدید.

ترجمه مقاله Laboratory and numerical investigation of machine foundations reinforced with geogrids and geocells

ترجمه مقاله Laboratory and numerical investigation of machine foundations reinforced with geogrids and geocells
این مقاله، نتایج آزمایش‌های صحرایی گسترده و مطالعات عددی انجام ‌شده بر روی بسترهای خاکی مسلح شده با ژئوسنتتیک ها و متکی بر مدل پی دینامیکی را شرح می‌دهد یک سری آزمایش‌ بلوک تشدید قائم بر روی یک پی بتنی صلب واقع بر شرایط مخلتف خاک مسلح انجام می‌شودعلاوه بر این، نتایج تجربی با مطالعات عددی انجام‌ شده با استفاده از بسته نرم‌افزاری تفاضل محدود فلک سه
دسته: عمران
بازدید: 13 بار
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 9070 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 39

قیمت فایل: 85,800 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

رشد سریع شهرنشینی و کمبود زمین باعث افزایش ساخت پروژه‌های صنعتی مختلف (نیروگاه‌های هسته‌ای و برقی) نزدیک مناطق مسکونی و سازه‌های مهندسی عمران شده ‌است. تجهیزات صنعتی به طور عمده شامل ماشین‌های بسامد بالا، ژنراتور چرخشی، توربوژنراتورها، ژنراتورهای گازی و یا دیزلی، ژنراتورهای با سرعت بالا و توربین‌ها هستند. این تجهیزات ارتعاشی بر روی پی­ های سنگین مورد حمایت قرار می‌گیرند. به خاطر ارتعاش ناشی از این دستگاه‌ها، سازه‌های مجاور ممکن است در معرض آسیب یا نشست شدید قرار گیرند. ارتعاشات القا شده زمین نه تنها مشکلاتی را برای سازه‌ها ایجاد می‌کند بلکه برای ساکنان و بخش‌های حساس این دستگاه‌ها مشکل‌ساز است. بنابراین، کنترل چنین ارتعاشات نامطلوب در منبع تولید واجب است.

متون بسیار محدودی برای درک رفتار خاک مسلح شده با ژئوسنتتیک ­ها، تحت پی دینامیکی وجود دارد.در این تحقیق، از ژئوتکستایل و ژئوگرید ساخته شده از یک شبکه سیمی کششی به عنوان مصالح تقویت­ کننده استفاده شد. 

از ادبیات مشاهده می‌شود که هیچ مدرک تجربی برای درک عملکرد خاک مسلح شده با ژئوسل تحت پی­ های دینامیکی وجود ندارد. چندین آزمایش آزمایشگاهی برای بررسی عملکرد خاک مسلح شده با ژئوگرید تحت ارتعاشات ناشی از ماشین ­آلات انجام شده‌است. با این حال، کمبود دانش در مورد جایابی بهینه ژئوگرید برای کاهش ارتعاشات ناشی از ماشین ­آلات وجود دارد.در این تحقیق، تلاش شده‌ است تا پاسخ دینامیکی بسترهای خاکی مسلح شده با ژئوسنتتیک­ ها به منظور حمایت از پی­ های ماشین ­آلات مورد بررسی قرار گیرد.

قیمت فایل: 85,800 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر